plikostrada.pl – zmartwychwstanie pobieraczka?

plikostrada
Jakiś czas temu pisałem o zamknięciu pobieraczka. A tym czasem światło dzienne ujrzał serwis złudnie przypominający rodzimy „produkt”, który napsuł krwi tysiącom internautów. Działania firmy znad Wisły zostały ukarane poprzez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, co w efekcie doprowadziły do rzekomego wycofania się portalu pobieraczek.pl. Ale czy do końca?

Otóż, dziś natrafiłem na serwis, który umieszczony został pod adresem plikostrada.pl. Po wejściu na stronę widzimy rzucający się w oczy napis: BEZPŁATNIE PRZEZ 14 DNI! (działanie podobne do pobieraczka – 10 dni).

 

 

Zapoznaj się z nowym wpisem:
Polski akcent plikostrady.pl

Do tematu zapewne powrócę :)

plikostrada.pl - zmartwychwstanie pobieraczka?, 9.7 out of 10 based on 9 ratings

Autor: orinek

Test mojej biografii.

orinek has written 25 articles

Test mojej biografii.

3 thoughts on “plikostrada.pl – zmartwychwstanie pobieraczka?

 1. Blekota says:

  Dla wszystkich którzy nie wiedzą co zrobić: Jedyne co możecie zrobić to zgłoście oszustwo internetowe! W przegladarce Firefox nastepujaco:
  1. Wchodzisz na plikostrada.pl
  2. Z menu w przegladarce wybierasz Pomoc
  3. Potem wybierasz Zglos oszustwo internetowe
  4. Przepisujesz kod z obrazka i klikasz Wyslij.
  P.S. Inne przeglądarki ponoć też posiadają tę funkcję. Jak będzie dużo takich zgłoszeń to google powinno zablokować w końcu ich stronę.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  1. Gurzyńska says:

   Ktoś posługuje się moimi danymi i błędnym adresem zamieszkania ja u Państw anie mam żadnego konta jest to oszustwo internetowe

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. Artur says:

  Witam
  Jakie to oszustwo dużymi literami jest napisany okres bezpłatny, logicznie myśląc po okresie bezpłatnym musi nastąpić okres płatny, regulamin pewnie też dopracowali. Moje pytanie gdzie tu oszustwo, nie licząc tego, że ludzią nie chce się czytać regulaminu a potem szukają winnych.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>